ProMinent Dulcoflex DFYA4410 til salgs ved auksjon





















Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.
Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.
Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.
- Overføring av forskuddsbetaling til kortet
- Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
- Overføring til en forvaltningskonto
- En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
- Overføring til en firmakonto med et lignede navn
- Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
- Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
- Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Selgers kontakter





















År enligt: Typskylt
Bredd: ca 318mm
Teknisk Data
Max. mottryck 4bar
Flöde 410L/h
Varvtal 80v/min
Anslutning3/4”
Sughöjd 8m
Belyst 3" LCdisplay och 3LEDindikering som är synlig från alla sidor för drift
varnings och felmeddelanden
Inställbart flöde beroende vald typ mellan 2,5 till 410 l/h
Batchdrift med max 999,9 l/Impuls
Anslutning för 2stegs nivåvakt
Valfri relämodul med 1 x växlande kontakt
230 V – 6 A
Valfri relämodul med 2 x in
24 V – 100 mA
DULCONNEXkompatibel
Slangmaterial
NR
NBR
EPDM
NBRA
Hypalon
Självsugande
upp till 8 m
Rullar/glidskor
Rullar
Doseringens repeterbarhet (Typ 200/410/660)
± 2 % ±10/25/55 ml vid inkörd slang efter 500 varv
Elektrisk anslutning
100 – 230 V ±10 %
50/60 Hz
Genomsnittlig effektförbrukning
Typ 200 = 250 W
Typ 410 = 420 W
Typ 660 = 600 W
Skyddsklass
IP 55
Tillåten omgivningstemperatur
0 till 45 °C