Invertec XBD140/24SS kraftvekselretter for Scania lastebil
PDF
pris på forespørsel
Kontakt selgeren
Ring tilbake
Invertec XBD140/24SS kraftvekselretter for Scania lastebil - Autoline
1/1
Be om flere bilder
PDF
Pris:
på forespørsel
Send en prisforespørsel
Varsle meg når prisen endres
Kontakt selgeren
Sted: Romania Cristesti8017 km to "United States/Columbus"
Dato oppført: mer enn 1 måned
Autoline ID: LE41892
Stand
Stand: brukt
Tilleggstjenester
Mer informasjon — Invertec XBD140/24SS kraftvekselretter for Scania lastebil
marca vehiculului: Invertec
Curent: 1.0A Max
Certificări: CE, E1
Dimensiuni: aproximativ 17cm lungime
puterea motorului: 36W
Driver pentru iluminat interior Scania Invertec XBD140/24SS
Made in England
Viktig
Dette tilbudet er kun veiledende. Vennligst be om mer presis informasjon fra selgeren.
Tips for kjøp
Sikkerhetsråd
Verifikasjon av selger
Priskontroll
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Verifikasjon av selger
Variasjoner av denne svindelen kan inkludere:
  • Overføring av forskuddsbetaling til kortet
  • Overføring til en forvaltningskonto
  • En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
  • Overføring til en firmakonto med et lignede navn
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
Funnet en svindel?
Gi oss beskjed
Sikkerhetsråd
Lignende annonser
XBD140/24SS kraftvekselretter for Scania lastebil
Pris på forespørsel
Kraftvekselretter
Romania, Cristesti
ROYAL DRU AGRO S.R.L.
2 år hos Autoline
Convertor de Tensiune Mascon Type 7413 24VDC/12VDC pentru kraftvekselretter for Scania lastebil