Mercedes-Benz sete for buss





































≈ 390,70 kr
Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.
Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.
Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.
- Overføring av forskuddsbetaling til kortet
- Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
- Overføring til en forvaltningskonto
- En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
- Overføring til en firmakonto med et lignede navn
- Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
- Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
- Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Selgers kontakter

Oferujemy usługi w zakresie tapicerstwa.
Dysponujemy szeroką gamą różnorodnych materiałów tapicerskich (skóra, skaj, welur itp. ), również oryginalnych.
Realizujemy także indywidualne projekty.
Możliwość dołożenia foteli w oryginalnej tapicerce.
Obszycie jednego fotela już od 140 zł!
Obszycie FOTELA KIEROWCY - 450 zł;
Obszycie FOTELA PILOTA - 350 zł!
Wymieniamy wykładziny, szyjemy zagłówki i zasłony.
Indywidualna wycena każdego zamówienia!
Prowadzimy również sprzedaż części oraz akcesoriów wyposażenia wnętrz autokarów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Osoba kontaktowa: Joanna Stojak-Marcinek, Tel. : vis kontakter.