Irisbus MAGELIS PRO HD turbuss



































































Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.
Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.
Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.
- Overføring av forskuddsbetaling til kortet
- Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
- Overføring til en forvaltningskonto
- En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
- Overføring til en firmakonto med et lignede navn
- Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
- Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
- Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Selgers kontakter




















regulacja wysokości nadwozia
podwójne szyby boczne
fotele odchylane i rozsuwane
ZAPRASZAMY NA OGLEDZINY I JAZDE PROBNĄ
SKRZYNIA AS TRONIC 12 BIEGÓW
CENTRALNY ODKURZACZ
PRZETWORNICA 230V
ILOŚĆ MIEJSC 57 WC
NORMA SPALIN EURO V/5
PASY NA WSZYSTKICH FOTELACH
AUTOKAR ŚWIEŻO SPROWADZONY
W naszej ofercie posiadamy również wiele innych autobusów różnych marek
Stan bardzo dobry
Oryginalny przebieg
Kupiony od pierwszego właściciela
Przyjmujemy w rozliczeniu autobusy oraz inne pojazdy zakupione u nas . DO 30 TYS WARTOŚCI
Na naszym placu w Polsce stale od 30 do 50 autobusów do wyboru
Leasing ( Autobusy od 2000 roku )
raty
zamiana
dzierżawa długoterminowa ( autobusy do 1999 roku )
Więcej informacji pod numerem 501924646/503028662
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz 8. 00 - 17. 00
w soboty od 8. 00 do 14. 00
NIEDZIELA: KONTAKT TELEFONICZNY
Jan Bartoszek 503 028 662
Teresa Bartoszek 501 988 898
Paweł Misiek 501 924 646