MAN TGS 26.470 vakuum lastebil

















Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.
Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.
Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.
- Overføring av forskuddsbetaling til kortet
- Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
- Overføring til en forvaltningskonto
- En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
- Overføring til en firmakonto med et lignede navn
- Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
- Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
- Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Selgers kontakter







Aufbau
Wiedemann enviro tec
Super 2000 8,0/5,0/1,0 Wasserrecycling
14.000 l Behältergröße
8.000 l Schlammvolumen
5.000 l Spülwasser
1.000 l Frischwasser
Entleerung durch ankippen des Behälters 45°
Schlammbehälter und Wasserbehälter aus Werkstoff 1.4301
Vakuumsystem
Wiedemann & Reichhardt KW 4000
4.000 cbm/h 106 kW
Rohrleitung verzinkt in DN 150
ca. 25 m Saug-Schlauch DN 125
Hochdrucksystem
Uraca P3-45 65 413 Liter/ bei 175 bar
ca. 180m HD-Schlauch DN 32
hydraulische Spülschlauchhaspel mit ca. 80 m DN 13
Zusätzliche Frischwasseranlage
Speck NP 25/50-150 mit 50 l/min bei 150 bar
Federzughaspel mit 15m Druckschlauch DN 10
Besonderheiten
Saug- und HD-Ausleger
20 Liter Handwascheinrichtung warm
Edelstahl Werkzeugkasten
Bedienschrank mit Display
Motor – Start vom Bedienschrank schaltbar
NMV – Start vom Bedienschrank schaltbar
Funkfernbedienung mit Display
Geräte Schrank mit zwei Klappen – beidseitig
Schlauchablage
Schallverkleindung des Pumpenraumes hochgezogen
LED Arbeitsscheinwerfer
Fahrgestell
MAN
TGS 26.470
6×4 BL
375 kW / 510 PS
Automatik
Technische Daten
GGW ca. 26.000 KG
Länge ca. 10.100 mm
Höhe ca. 3.650 mm
Breite ca. 2.550 mm