Manitou LIER 4 TON vinsj









Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.
Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.
Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.
Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.
Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.
- Overføring av forskuddsbetaling til kortet
- Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
- Overføring til en forvaltningskonto
- En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
- Overføring til en firmakonto med et lignede navn
- Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
- Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
- Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Selgers kontakter


Einsatz geeignet für: Maschinen zum Be- und Entladen
Produktionsland: FR
Wenden Sie sich an Johan Johan Hoogewerff, um weitere Informationen zu erhalten.
Kontakt Johan Johan Hoogewerff for yderligere oplysninger
Attachment suited for: Loading and unloading machines
Production country: FR
Please contact Johan Johan Hoogewerff for more information
Accesorio adecuado para: Máquinas de carga y descarga
País de producción: FR
Póngase en contacto con Johan Johan Hoogewerff para obtener más información.
Accessoire adapté à: Engins de chargement et de déchargement
Pays de production: FR
Veuillez contacter Johan Johan Hoogewerff pour plus d'informations
= Meer informatie =
Bouwjaar: 1999
Aanbouwdeel geschikt voor: Laad- en losmachines
Productieland: FR
Neem voor meer informatie contact op met Johan Johan Hoogewerff
Przystawka nadaje się do: Maszyny do załadunku i rozładunku
Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z Johan Johan Hoogewerff
Acessório adequado para: Carregar e descarregar máquinas
Contacte Johan Johan Hoogewerff para obter mais informações
Свяжитесь с Johan Johan Hoogewerff для получения дополнительной информации
Redskap lämpliga för: Lastnings- och lossningsmaskiner
Kontakta Johan Johan Hoogewerff för mer information